utorok 18. apríla 2017

Milostný príbeh trochu inak

Milostný príbeh, hah. Mám pocit, že všade okolo mňa nejaké sú. A taktiež mám niekedy pocit, že aj v mojom živote ich je viac ako by malo. Jeden ma miluje no ja ho beriem ako kamaráta a ubližujem mu tým. No aj keď mám pre neho slabosť, nemôžem s ním byť bez lásky. Proste to nejde. No na tie oči a vôňu nikdy nezabudem. Viem, miluješ ma. A ja sa kvôli tomu cítim zle. Strašne ma to mrzí. Strašne...
Ďalší je človek ktorého milujem ja. A on mňa? Ja neviem. Niekedy sa v ňom nevyznám. O chvíľku to budú dva roky. Dva roky plné lásky, nádherných ale aj menej nádherných chvíľ. Bože, tak strašne sa mi z Teba podlamujú kolená. Ešte stále. Aj po takom čase. Občas neznášam Tvoju povahu a správanie. No nenávisť má len krôčik od lásky. A ja nenávidieť nedokážem. Takže to zrejme bude len sklamanie a láska. Nič viac nič menej.
A tretí? Ten je v mojom živote ešte príliš krátko. Čo cítim? Hah, tiež by som rada vedela. Mám ho rada. Človek. Neskutočný človek. Môj najlepší kamoš. Neviem ako ma berie on. No v každom prípade som tu vždy pre Teba. Vždy. Mám Ťa strašne rada. Nech sa deje čokoľvek.

0 komentárov:

Zverejnenie komentára